Tuesday, May 14, 2019
   
Text Size

AKCIE 20+4 Flavin7 Gold 200 ml

AKCIE 20+4 Flavin7 Gold 200 ml

Prípravok Flavin7 Gold v tekutej forme je jediným a najúčinnejším  bioflavonoidovým prípravkom na svete, čo je podložené aj klinickými štúdiami.

Prípravok Flavin7 Gold je vyrobený z koncentrátu siedmych druhov bobuľovitého ovocia (modré hrozno, moruša čierna, višne, červené a čierne ríbezle, baza a slivky) a obsah polyfenolu v jednej dávke je totožný s množstvom antioxidantov nachádzajúcich sa v siedmych kilogramoch ovocia.

 

Vďaka extrakčnej metóde separácie molekúl možno polyfenoly koncentrovať vo forme tekutiny, a týmto sa stáva výrobok vo svojej kategórii najlepším na celom svete.

Flavin7 Gold nie je tzv. bioflavínom na báze “citrusov”, ako mnohé iné prípravky v tomto segmente.

Flavin7 Gold je ovocný koncentrát s obsahom 200 ml, obsahuje malú odmerku (s rozdelením na 5,10 15 ml).

Odporúčané denné množstvo pre zachovanie zdravia, resp. pre vekovú kategóriu do 40 rokov je 5 ml/deň, nad 40 rokov, resp. v prípade ochorení je odporúčané denné množstvo 10-20 ml, ktoré sa podáva vo viacerých 5 ml dávkach denne.  
Prípravok Flavin7 Gold obsahuje vo vysokej koncentrácii resveratrol, prirodzenú imunitnú látku rastlín, ktorá je najlepším prírodným antioxidantom.

Ovocie spracované vo výrobku je kontrolované a na spracovanie sa dostáva až po prísnom výbere. Kontroluje sa obsah resveratrolu v každej dodávke ovocia, čo zabezpečuje, že sa do výroby dostáva chemicky neošetrené ovocie. Ak je obsah resveratrolu v ovocí vysoký, znamená to, že rastlina využíva vlastné obranné mechanizmy voči pôvodcom chorôb, teda je bez chemických látok. Pestovatelia ovocia takto zodpovedajú požiadavkám výrobcom. Dvojitý resveratrol test zabezpečuje, že sa k spotrebiteľom dostávajú výrobky najvyššej kvality.  

Jednou z najdôležitejších hodnôt prípravku Flavin7 Gold je účinok antioxidantov vo vnútri organizmu. Polyfenoly (flavonoidy a antikyanidy) nachádzajúce sa vo výrobku vo viacerých typoch a pomeroch robia prípravok Flavin7 Gold mimoriadne účinným! Vďaka molekulárnej štruktúre bioflavonoidov neutralizujú v organizme voľné radikály, pritom ich “vedľajšie účinky” podporujú zabudovanie vitamínov a ich využitie.

Subscribe to newsletter

*  Your Email Address:
Country / Language:
First Name:
Last Name:
*  Enter the security code shown:

Join our community

Payments 

Verified